Relax zóna se saunou

Uvolněte svoje tělo i mysl v naší wellness místnosti

Sauna

Jedním z hlavních klenotů naší Wellness Relaxační Zóny je sauna. Zde se můžete zahřát, uvolnit svaly a zanechat za sebou všechen stres při poslechu příjemné hudby dle Vašeho výběru. Následně si můžete dopřát osvěžující sprchu, která povzbudí Vaše smysly a nabije Vás novou energií.

Soukromí a romantika

A co by to bylo za relaxaci bez skvělého pití? Naše Wellness Relaxační Zóna nabízí jedinečnou možnost spojit uvolňující saunu a uvolňující nápoje. Užijte si harmonického spojení mezi teplem sauny a chladivým osvěžením vína Prosecca nebo Šampaňského ( nevím velká písmena ?). Tato kombinace Vám přinese nejen fyzickou pohodu, ale také celkový pocit spokojenosti.

Posezení s výhledem

Místo jako stvořené k odpočinku a regeneraci. Naše moderní a elegantní wellness místnost je tím pravým místem pro uvolnění vašeho těla i mysli. Díky luxusnímu výhledu se zde setkává krása přírody s pohodlím moderního wellness tak, aby váš odpočinek byl dokonalý. Nechte se unášet pohledem na krásnou krajinu, který se vám naskytne přímo ze wellness místnosti. To je pohled, který nikdy neomrzí.

Wellness

Doplňkové služby pro váš příjemnější pobyt

Masáže

Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu.

Koupání

Teplá i studená voda

Vyhřívaný sud

Vychutnejte si venkovní relaxaci pod hvězdnou oblohou v naší jedinečné venkovní wellness relaxační zóně. Naše velká nerezová koupací vana je zajímavá, jedinečná tím, že teplá voda se ohřívá dřevem, které si sami přikládáte a tím máte možnost si plně regulovat teplotu podle Vašich přání. Užijte si pohodu s nádherným výhledem na zimní zasněženou krajinu a nekonečnou přírodu. Tato oáza klidu je ideální pro večerní relaxační koupele a noční pozorování hvězd. To vše zažijete ponořeni do teplé vody a nočního klidu.

Bazén s posezením

Speciálně v letních měsících máme pro naše hosty a rodiny s dětmi připraven u dětského hřiště venkovní bazén, aby si Vaše děti mohly pobyt u nás náramně užít. Pro rodiče máme vedle bazénu připraveno posezení pod pergolou s krásným výhledem do krajiny. Máte tak na očích nejen své děti, ale také okolní všudypřítomnou přírodu.

Privátní wellness

Zažijte luxus privátního wellnessu

Jen a jen pro vás

Na vaše přání můžeme připravit privátní pronájem celé naší relaxační zóny s saunou nebo vyhřívaným sudem i pro neubytované hosty. Kontaktujte nás, a pokud to jen trochu půjde s ohledem na aktuální obsazenost, rádi vás necháme vyzkoušet, jak u nás může být pohodlně a příjemně.