Služby

Využijte náš penzion také pro Vaši firemní akci nebo teambuilding. Během firemní akce bude celý penzion k dispozici pouze Vám, včetně kompletně vybavené kuchyně, baru s výčepem a chlazením, společenskou místností a prosklenou terasou. V průběhu Vašeho firemního pobytu můžete také využít naši saunu, nebo venkovní vyhřívanou vanu. Dále jsme schopni Vám v plné míře zajistit kvalitní catering .

Náš penzion Vám kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek.

Venkovní terasa

Venkovní terasa je perlou našeho penzionu. Po celý rok si zde můžete vychutnat nádherný výhled do zimní či letní krajiny před vámi. Nejen, že je to ideální místnost pro chvilky odpočinku, ale také krásné místo pro svatební oběd nebo následnou večerní párty nebo pořádní různých firemních akcí či oslav narozenin.

Pravou atmosféru tohoto prostoru nejlépe poznáte osobně.

Tak neváhejte.

Bazén s posezením

Speciálně v letních měsících máme pro naše hosty a rodiny s dětmi připraven u dětského hřiště venkovní bazén, aby si Vaše děti mohly pobyt u nás náramně užít. Pro rodiče máme vedle bazénu připraveno posezení pod pergolou s krásným výhledem do krajiny. Máte tak na očích nejen své děti, ale také okolní všudypřítomnou přírodu.

Kolárna, půjčovna

Pokud k nám přijedete se svými koly, určitě budete mít možnost si je u nás uschovat v uzamykatelném prostoru. Naše 3 elektrokola, která Vám v případě Vaše zájmu můžeme zapůjčit, Vám umožní poznat zdejší malebnou krajinu bez potu a námahy.

Masáže a fyzioterapie

Aby byl Váš odpočinek u nás opravdu kompletní, rádi Vám po předchozí domluvě domluvíme masáž, či službu fyzioterapeuta

Ohniště s posezním, grill

Během letních večerů můžete posedět u ohniště, které je hned vedle terasy. Zde můžete také využít žulovou grilovací desku ke grilování stejků.

PRODEJ MEDU, BYLINNÝCH TINKTUR A OLEJŮ

V našem penzionu si můžete zakoupit regionální produkty od místních výrobců v biokvalitě. Nabízíme med o a bylinné tinktury a oleje.

PROHLÍDKA MALÉ VODNÍ ELEKTRÁRNY

V přípravě ...

Rezervace pobytu