Než se začtete do podrobností, tak si určitě nejdříve prohlédněte jak nádherně u nás mohou vypadat svatby. Za krásné fotografie děkujeme našim spokojených klientům

Svatba K+F_web035 Svatba K+F_web142 Svatba K+F_web147 Snímek obrazovky 2024-01-08 v 20.42.23 Snímek obrazovky 2024-01-08 v 20.42.09 Snímek obrazovky 2024-01-08 v 20.39.59 Snímek obrazovky 2024-01-08 v 20.38.56 Snímek obrazovky 2024-01-04 v 21.59.35 IMG_0331 D&D_narativphoto-376 D&D_narativphoto-239 D&D_narativphoto-175

Jsme tu, abychom vám pomohli vytvořit svatbu, která bude odrážet vaši jedinečnou lásku a příběh. Kontaktujte nás, abychom mohli společně vymyslet, jak můžeme udělat váš velký den ještě krásnějším a nezapomenutelným a to ideálně v našem kouzelném mlýně.

Okolí penzionu

Okolí našeho penzionu je tradičním a dokonalým prostorem pro venkovní obřad pod širým nebem. Vzrostlé lípy a kaštan a na jaře rozkvetlá kopretinová louka vytváří v našem parku ideální přírodní kulisu pro romantickou svatbu. Na tomto obřadním místě se mísí historie s přírodou a vytváří nezapomenutelnou atmosféru na kterou budete vzpomínat ještě hodně dlouho po Vašem svatebním dni.
Pokud by Vám počasí ve Váš svatební den přeci jen nepřálo, pak se obřad může konat na prosklené terase s výhledem do okolní přírody.

Svatební hostina

Pro konání svatební hostiny vám nabízíme hned dva prostory. Buď můžete využít prostor naší stylové společenské místnosti – bývalé mlýnice s původními trámy a podlahou. Nebo Vám pak pro sváteční oběd může posloužit naše nádherná prosklená terasa s výhledem do okolní přírody, kde se Váš svatební oběd stane nezapomenutelnou událostí.

Naše plně vybavená kuchyň a bar s výčepem poskytne cateringové společnosti kompletní zázemí a Vám jistotu že o Vás bude po této stránce velmi kvalitně postaráno a že si svůj Velký den u nás můžete užít naplno.

Váš den

Rádi byste měli nádhernou a romantickou svatbu v kouzelném prostředí uprostřed přírody?

Náš penzion Stanský mlýn Vám toto může nabídnout. Celý náš areál je obklopen rozlehlými loukami a pohádkovým parkem, což nám umožňuje nabídnout prostředí, kde se Vaše svatba bude odehrávat v naprostém soukromí. Nemáme žádné sousedy, jenom nekončící přírodu, která vytváří ideální prostor pro Vaši nezapomenutelnou událost, na kterou budete vzpomínat nejen vy, ale všichni Vaši hosté.

Jsme tu pro vás

Jsme tu, abychom Vám pomohli uspořádat svatbu, která bude odrážet Vaši jedinečnou lásku a příběh. Kontaktujte nás, abychom mohli společně vymyslet, jak můžeme učinit Váš velký den ještě krásnějším a nezapomenutelným a to ideálně v našem kouzelném mlýně.

Máte zájem o svatbu v našem penzionu?

Nádherné prostředí, nedovedeme si představit, že bychom strávili náš den jinde. Hostina, pokoje i samotný obřad byli přesně tak, jak jsem si to vždy představovali a ani jsme nedoufali, že se nám něco takového splní. Děkujeme majitelům, že nám vyšli vstříc ve všem, co jsme si vysnili.

Novákovi

Svatba 2021