Penzion Stanský mlýn

Služby

Náš penzion Vám kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek.

Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody.

Od léta roku 2010 mohou naši hosté využívat venkovní bazén s krytým posezením. Dětem je pak k dispozici hned vedle bazénu dětské hřiště s domečkem a skluzavkou, houpačky a pískoviště.

Naši hosté mají k dispozici kolárnu a také je možné si u nás kola zapůjčit.

Dále nabízíme připojení k internetu v každém apartmánu.

Pro ty, kteří rádi grilují je připraven venkovní gril, dále žulový kámen a ohniště s posezením.

Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu. A vězte, že umí, mám ji dlouhodobě vyzkoušenou na vlastním těle.

Dále si přímo v našem penzionu můžete zakoupit med a ostatní produkty od místního Mistra včelaře, který získal ocenění – Zlatou medaili - Nejlepší med roku 2008.

V neposlední řadě Vám u nás samozřejmě bude k dispozici to nejdůležitější a to jsou klidné procházky po lesích, loukách, zdejší přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu.

Parkování Vašich aut je možné přímo u objektu penzionu zdarma.

Ve vnitřních prostorách celého penzionu je zakázáno kouření.

Vaše psí mazlíčky nemusíte nechávat doma samotné, rádi v našem penzionu ubytujeme i je. Proběhat a vyvenčit se mohou na rozsáhlých loukách, které se rozprostírají kolem penzionu.
Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz