Penzion Stanský mlýn

Služby

Náš penzion Vám kromě ubytování nabízí příjemné posezení ve stylově vybavené společenské místnosti s kachlovými kamny a barem s výčepem. Tato stylově vybavená místnost – bývalá mlýnice, Vám poslouží také v tom případě, že by jste zde chtěli uspořádat oslavu svých narozenin, svatbu, či firemní večírek.

Z mlýnice je přístup také na venkovní terasu, která nabízí příjemné letní posezení s výhledem do okolní přírody.

Od léta roku 2010 mohou naši hosté využívat venkovní bazén s krytým posezením. Dětem je pak k dispozici hned vedle bazénu dětské hřiště s domečkem a skluzavkou, houpačky a pískoviště.

Naši hosté mají k dispozici kolárnu a také je možné si u nás kola zapůjčit.

Dále nabízíme připojení k internetu v každém apartmánu.

Pro ty, kteří rádi grilují je připraven venkovní gril, dále žulový kámen a ohniště s posezením.

Dle požadavků našich hostů rádi domluvíme služby masérky, která za Vámi přijede přímo do našeho penzionu. A vězte, že umí, mám ji dlouhodobě vyzkoušenou na vlastním těle.

Dále si přímo v našem penzionu můžete zakoupit med a ostatní produkty od místního Mistra včelaře, který získal ocenění – Zlatou medaili - Nejlepší med roku 2008.

V neposlední řadě Vám u nás samozřejmě bude k dispozici to nejdůležitější a to jsou klidné procházky po lesích, loukách, zdejší přírodou a pobyt na čerstvém vzduchu.

Parkování Vašich aut je možné přímo u objektu penzionu zdarma.

Ve vnitřních prostorách celého penzionu je zakázáno kouření.

Vaše psí mazlíčky nemusíte nechávat doma samotné, rádi v našem penzionu ubytujeme i je. Proběhat a vyvenčit se mohou na rozsáhlých loukách, které se rozprostírají kolem penzionu.


Výrobky a produkty z Hlinecka

Našim hostům doporučujeme navštívit výrobce na Hlinecku, kteří získali za své produkty či služby Regionální značku Kvalita Z Hlinecka.


Josef Fidler - Tkalcovna na Betlémě (www.tkalcovna-betlem.cz)
Výrobce ručně tkaných textilií z jemné bavlněné či akrylové příze dle požadované jemnosti. Zakoupit si můžete nejen šátky a šály z bavlněné a akrylové příze, ale i ubrusy, prostírání, tkané tašky a koberečky a žinylku.

Vegetariánská jídelna Mandala (www.jidelnamandala.cz)
Vegetariánská jídelna Mandala v Hlinsku je situována na nábřeží v centru historické části města zvané Betlém. Majitelé dbají na zásady zdravé stravy, čerstvost převážně regionálních surovin a vaření s láskou.

Pekařství Vacek (www.hlineckepekarny.cz)
Určitě nezapomeňte na Hlinecku ochutnat chléb z přírodního kvásku z pekárny od Vacků, která má dlouholetou tradici. Chléb je možné si zakoupit přímo v hlineckých pekárnách nebo některých místních prodejnách.

Karel Makovský - výroba hraček (www.makovsky.cz)
Pan Makovský je výrobce dřevěných hraček a dekorativních předmětů a při jejich vývoji se snaží spojovat historický základ výroby s moderním designem. Ve své činnosti navázal na dlouholetou tradici výroby dřevěných hraček na Hlinecku.
Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz