Penzion Stanský mlýn

Ubytování ve Stanském mlýně

Náš rodinný penzion Vám nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou 21 lůžek, rozdělených do 3 samostatných a stylově vybavených apartmánů a 2 pokojů.

V každém apartmánu je možnost jedné plnohodnotné přistýlky - pevného, pohodlného lůžka.

Všechny apartmány jsou komfortně vybaveny selským nábytkem a disponují vlastní kuchyní, ložnicí, koupelnou a WC. Samozřejmostí každého apartmánu je také televizor, bezdrátové připojení k internetu, lednička, mikrovlnná trouba a kompletně zařízená kuchyň.

Od května 2012 mají naši hosté k dispozici 2 nové pokoje, z nichž jeden je dvoulůžkový a jeden třílůžkový. Samozřejmostí každého pokoje je také televizor, bezdrátové připojení k internetu, lednička, mikrovlnná trouba a kompletně zařízený kuchyňský kout.

Dobovou atmosféru ve všech apartmánech a pokojích dotváří původní trámy a vazby, stylový nábytek a dubové podlahy.

Apartmán č. 1 (6 lůžek)

Tento apartmán se nachází v přízemí penzionu a má samostatný vchod ze dvora. Součástí apartmánu je velká obytná kuchyň s manželskou postelí. Dále se v kuchyni nachází jedno samostatné lůžko plus jedna plnohodnotná, pohodlná přistýlka. V kuchyni jsou tedy k dispozici celkem 4 lůžka. Z oken této kuchyně je nádherný výhled do okolní přírody. Kuchyň je kompletně vybavena veškerým potřebným zařízením: lednička, elektrický sporák s troubou, mikrovlnka, varná konvice, nádobí...

V ložnici jsou umístěny patrové postele - 2 lůžka a vestavěná šatní skříň.

Samozřejmostí tohoto apartmánu je také prostorná koupelna se sprchou, toaleta a vstupní chodba s věšákovou stěnou a botníkem.

pic21x.jpg
pic20x.jpg
pic5x.jpg
pic17x.jpg
pic4x.jpg
pic6x.jpg
pic22x.jpg
pic18x.jpg

Apartmán č. 2 (4 lůžka)

Tento apartmán se nachází v 1. patře našeho penzionu.

Součástí tohoto apartmánu je prostorná, obytná kuchyň s jedním lůžkem a jednou plnohodnotnou, pohodlnou přistýlkou. V kuchyni jsou tedy k dispozici celkem 2 lůžka. Kuchyň je kompletně vybavena veškerým potřebným zařízením: lednička, elektrická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nádobí...

Dále se v apartmánu č.2 nachází ložnice s manželskou postelí. Součástí tohoto apartmánu je prostorná koupelna s toaletou a vstupní chodba s věšákem a zrcadlem.

image004.jpg
image006.jpg
image003.jpg
image001.jpg
image002.jpg
image007.jpg
pic11x.jpg
pic10x.jpg

Apartmán č. 3 (6 lůžek)

Apartmán č. 3 se nachází také v 1. patře.

Součástí tohoto apartmánu je prostorná, obytná kuchyň s jedním lůžkem a jednou plnohodnotnou, pohodlnou přistýlkou. V kuchyni jsou tedy k dispozici celkem 2 lůžka.

Kuchyň je vybavena veškerým potřebným zařízením: lednička, elektrická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nádobí...

Dále se v apartmánu nachází 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, každá se samostatným vchodem. V jedné ložnici je manželská postel a ve druhé 2 samostatné postele.

Součástí tohoto apartmánu je prostorná koupelna s toaletou a vstupní chodba s věšákem a zrcadlem.

image010.jpg
image008.jpg
image007 (x).jpg
image006.jpg
image004.jpg
image002.jpg
image001.jpg
pic23x.jpg

Pokoj č. 4 (2 lůžka)

Pokoj č. 4 se nachází ve sníženém přízemí.

V tomto apartmánu naleznete moderní kuchyňský kout s veškerým vybavením, který je součástí místnosti se manželskou dvoupostelí.

Kuchyňský kout je vybaven veškerým potřebným zařízením: lednička, elektrická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nádobí...

Součástí tohoto pokojeje koupelna s toaletou s sprchovým koutem. Z oken pokoje je výhled do okolní přírody. Z tohoto pokoje se vychází na prostornou chodbu, kde je možnost příjemného posezení.

image003.jpg
image002.jpg
image007.jpg
image008.jpg

Pokoj č. 5 (3 lůžka)

Pokoj č. 5 naleznete rovněž ve sníženém přízemí se samostatným vchodem na společnou chodbu s pokojem č. 4.

Pokoj je vybaven pohodlnou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Nabízí také komfort plně vybaveného kuchyňského koutu.

Kuchyňský kout je vybaven veškerým potřebným zařízením: lednička s mrazákem, elektrická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, nádobí...

Součástí tohoto pokoje je prostorná koupelna se sprchou a toaletou. Hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír, ručník, osuška) jsou samozřejmou součástí výbavy všech apartmánů. Z pokoje se vchází do prostorné chodby, ve které se nabízí možnost příjemného posezení.

image002.jpg
image004.jpg
image003.jpg
image005.jpg

Apartmán č. 1Apartmán č. 1Apartmán č. 2Apartmán č. 2Apartmán č. 3Apartmán č. 3Pokoj 4Pokoj 4Pokoj 5Pokoj 5


Internetové stránky vytvořil DUOWEB.cz